დიღომი როქველში სამუშაოების პრიველი ფაზა დასრულებულია
2020 წლის მეოთხე კვარტალში ჩვენმა კომპანიამ მომზადებისა და დაგეგმვის, ასევე პროექტის შესწავის ხანგრძლივი პროცესი დაასრულა. აიღო შესაბამისი სახელმწიფო სტრუქტურებიდან ნებართვები და გადავიდა პროექტის განხორციელების აქტიურ ფაზაში.
2021 წლის იანვრის ბოლოსათვის დასრულებულია პირველი ფაზის სამუშაოები გეგმაზე 1 თვით ადრე. რაც მოიცავდა მიწის მომზადების. მისი გასწორების და კატლავანის ამოღების სამუშაოებს. ასევე მოხდა საძირკვლის დამუშავება და ბეტონის ჩასხმა. 2021 წლის 29 იანვრის მდგომარეობით, სამუშაოები მშენებლობის პირველ სართულზე ამოსაყვანად დასრულებულია.
დიღომი როქველი არის ვივა დეველოპმენტის ახალი პროექტი რომელიც მოიცავს 4 დამოუკიდებ პროექტს და სრულად არის 200 000 კვადრატული მეტრი საცხოვრებელი და 30 000 კვადრატი ბიზნეს სივრცე. პროექტის პირველი კომპლექსის დასრულება მოხდება 2022 წელს. ხოლო სრულად 2025 წლისათვის. ჯამურად ვივა დეველოპმენტი ამ პროექტში 45 მილიონ დოლარზე მეტის ინვესტიციას ახორციელებს.

Digomi Rockwell 1st phase is over
In the fourth quarter of 2020, our company completed a long process of preparation and planning, as well as a project feasibility study. Took permits and licenses from the relevant state structures and entered the active phase of project implementation.
By the end of January 2021, the first phase of work is completed 1 month ahead of schedule. Which included land preparation. Its rectification and creating of the foundation.  As of January 29, 2021, work has been completed on the first floor, as well as of course -1 and -2 floors (parking) of the construction site.
Digomi Rockwell is a new Viva Development project that includes 4 independent projects and is fully 200,000 square meters of residential and 30,000 square meters of business space. The first complex of the project will be completed in 2022. And fully by 2025. In total, Viva Development is investing more than $ 45 million in this project.